Reader Interactions

Reacties 5

  1. 2809573

    In Nederland zijn er wel degelijk wetenschappers betrokken bij de invoering van dit zorgstelsel:
    RVS en SER hebben hun invloed gehad op de commissie Dekker in 1987.
    Punt is nu, anno 2025, dat genoemde wetenschappers een tienkoppig monster hebben gecreeerd;
    Adviseurs, consultants, economen, zorgjournalisten, banken, managers, goeroes, kanteldenkers, verzinners van slogans, afvinklijstjeshelden, de Emile Ratelbands, de congresmagisters, de Harry Porters: ze hebben de zorg inmiddels dusdanig vervuild, dat plastic ophalen uit de Noordzee makkelijker lijkt dan om iets nuttigs te doen met deze lui.
    En dat is helaas een contrast met uw verhaal over Trump en Fauci.
    Hoewel de strekking van uw verhaal buitengewoon belangwekkend blijft.

  2. Anita

    Er stonden inderdaad wetenschappers onder druk, evenals een grote groep artsen. Echter op een andere manier dan hier wordt uitgelegd. Nl door censuur van wetenschappers en artsen met een andere visie. En dat wegzetten als nepnieuws en conspiracy….. Inmiddels is toch wel duidelijk dat er enorm gerommeld is en dat alles op z’n minst nog steeds niet transparant wordt gemaakt , zegt wellicht al voldoende. Net als de oversterfte. En dat de wil ontbreekt om dit onafhankelijk te laten onderzoeken….bizar.

    • 2809573

      Gelukkig heeft Gijs van Loef uitgebreid en onafhankelijk onderzoek gedaan naar de oversterfte.
      Uiteraard is hier geen aandacht aan besteed door journalisten en professionals.
      Kijk eens op zijn website!
      Spoiler: iets met dit zorgstelsel…..

    • Robert Kreis

      Beste Anita
      Wetenschap is een proces van onderbouwing op basis van het systematisch verkrijgen en ordenen van controleerbare kennis (naar WIKIPEDIA). Visies zijn (ideologische) ideeën die best nuttig kunnen zijn, maar wetenschap niet kunnen weerleggen. Dan moet je meer bewijs aandragen. In dat opzicht zijn sommige wetenschappers en ook artsen niet altijd even consequent. Dank voor je reactie.