Een week geleden maakt Merem bekend dat bestuurder Susanne van Vegten vertrekt naar het Flevoziekenhuis. Van Vegten was sinds 2015 bestuursvoorzitter van Merem Medische Revalidatie.
Carolijn Ploem
Carolijn Ploem werkte eerder bij Radboudumc en Daniel den Hoed Erasmus MC. Zij heeft brede expertise in zorgvernieuwing, grote transities, kwaliteit van zorg, capaciteitsmanagement, arbeidsmarkt en het versterken van het verpleegkundig domein, allemaal belangrijke onderwerpen voor de verdere ontwikkeling van Merem als toonaangevend centrum voor revalidatiezorg.
Ploem kijkt ernaar uit om bij Merem aan de slag te gaan en samen te werken met medewerkers en netwerkpartners: “Revalidatiezorg biedt mensen nieuw perspectief en helpt hen actief te werken aan hun herstel. Merem speelt hierin een belangrijke rol door innovatieve en persoonsgerichte revalidatiezorg te bieden. Ik kijk ernaar uit om als interim-bestuurder bij te dragen aan de verdere groei van Merem. Samen met het team wil ik de impact op revalidatiezorg in de regio versterken.”
Merem Medische Revalidatie
Vanaf 1 april zal Ploem zich verdiepen in de organisatie en kennismaken met medewerkers en netwerkpartners. De raad zegt “zeer verheugd te zijn met haar komst en er het volste vertrouwen in te hebben dat zij een waardevolle bijdrage zal leveren aan de verdere ontwikkeling van Merem en de versterking van de samenwerking met netwerkpartners in de regio”.